Skontaktuj się z nami…

Warszawa, ul. Mandarynki 12 (Ursynów),
+48 501-357-021

Search here!

O mnie

Jestem przekonana, że każdy z nas ma zasoby, które mogą mu zapewnić dobre życie. Od lat spotykam się z ludźmi, aby pomagać im odkrywać tę moc. Bardzo pomocna jest play therapy, czyli terapia przez zabawę.

Jestem jednym z pierwszych certyfikowanym terapeutów Play Therapy APAC  (Academy of Play and Child Psychoterapy) w Polsce. Ten rodzaj terapii znajduje szczególnie zastosowanie dla dzieci i ich rodzin, ale często też włączam niektóre techniki w trakcie spotkań z nastolatkami lub dorosłymi. Pracuję integracyjnie, dostosowując się do indywidualnych problemów moich klientów. Ukończyłam Czteroletnie Studium Terapii Rodzin Opta. Jestem terapeutą systemowym i psychodynamicznym. W swojej pracy wykorzystuję również metody poznawczo-behawioralne. Staram się cały czas kształcić, uczęszczam regularnie na superwizję. Ostatnio rozpoczęłam trzyletni program ISTDP (Intensive Short Time Psychodynamic Therapy) realizowany przez ISTDP Washington School of Therapy.

Jednocześnie jestem Mamą trzech chłopców – aktualnie 19, 15, 10 lat. Cały czas stanowi to dla mnie wyzwanie: sprostanie roli wystarczająco dobrej matki, pokonanie ograniczeń rodziny biologicznej, połączenie pracy z życiem prywatnym itp. Na tym etapie mogę przyznać, że da się to zrobić, choć wymaga to bardzo dużej uważności 🙂